Witaj świecie :P Startujemy ;)

Zapraszam do lektury bloga o programach partnerskich.

ArturNazywam się Artur Kuśmierek i od 2007 roku interesuje się tematyką zarabiania w internecie. Od 2008 roku aktywnie uczestniczę w programach partnerskich, dzięki czemu ta forma współpracy na dzień dzisiejszy jest moim jedynym źródłem utrzymania.

Celem tego bloga jest przekazanie Wam moich doświadczeń i spostrzeżeń dotyczących programów afiliacyjnych, oraz przełamanie stereotypowego myślenia na ten temat.

W mojej definicji programu partnerskiego nie mieści się pojęcie “inwestycja”, czy “pakiet startowy”. Tutaj nie znajdziecie ani jednego sformułowania: “wpłać 10$ i zarabiaj 1000$ w tydzień”. Programy które opisuje nie wymagają żadnych wpłat, aby do nich przystąpić. Zasada jest prosta: polecasz – zarabiasz, nie polecasz nie zarabiasz.

W Internecie znajdziecie wiele blogów “o zarabianiu”, więc po co kolejny? To pytanie zostawię bez odpowiedzi, bo chciałbym abyście sami dostrzegli różnice.

Z mojej perspektywy programy partnerskie to ciężki kawałek chleba, ale bardzo wygodny i dochodowy. Moim celem jest Was do tego przekonać i zainspirować to generowania dodatkowego środków na Waszym koncie 🙂

Na co dzień mieszkam we Wrocławiu. Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną osobiście zapraszam do kontaktu:

 

 

0

Dodaj komentarz