Compere yourself – ComperiaLead tworzy nowy projekt

Jeden z finansowych programów partnerskich Comperia podała dziś informację na swoim funpage o utworzeniu nowego projektu: “Comper yourself”

W ramach programu jego uczestnicy otrzymają:

– Własną stronę www

– Szkolenie z pozycjonowania stron internetowych, sprzedaży, obsługi CMS (systemu zarządzania treścią strony)

– Pozycjonowanie strony

– Możliwość zarabiania

 

Program jest dedykowany młodym ambitnym osobom które nie mają kapitału, ale mają zapał i chęci do tworzenia wartościowych treści na stronach internetowych.

Pełen opis oraz regulamin projektu jest dostępny na stronie: http://compareyourself.pl/

 

3

Komentarze

 1. Pan Inwestor  3 października, 2014

  Ciekawy news. Nigdy o tym projekcie wcześniej nie słyszałem ale się temu przyjrzę bliżej na dniach.

  Zastanawiam się tylko jaki zarobek można osiągnąć? Przecież stworzenie strony www, zakup domeny to nie są kto wie jakie koszta – właśnie content jest tym co pozwala przyciągnąć potencjalnego klienta więc w zasadzie dajemy to co najcenniejsze.

  odpowiedzieć
  • Artur Kusmierek  5 października, 2014

   Jak najbardziej się z Tobą zgodzę, bo zakup domeny i serwera to koszt około 80zł rocznie. Moim zdaniem problem polega na braku doświadczenia w tej materii. W opinii publicznej panuje przekonanie że stworzenie własnej strony www to wysokie koszty oraz konieczność posiadania specjalistycznej wiedzy z dziedziny informatyki.

   W naszym społeczeństwie mamy wielu zdolnych i ambitnych ludzi którym brakuje kopa na start, a taki program może go zapewnić.

   Z własnego doświadczenia wiem, że najtrudniejsze to zacząć.

   Ile można na tym zarobić? Wszystko będzie zależało od treści prezentowanych na stronie oraz od ilości użytkowników. Sam w Comperii zarobiłem ponad 20000 zł w ciągu ostatnich 3 lat, więc mogę polecić ten program partnerski! A jak to wyjdzie w praktyce to czas pokaże 😉

   odpowiedzieć
 2. Katarzyna  15 marca, 2016

  Panie Arturze, świetnie Pan to ujął. Compare Yourself powstało z myślą o osobach, które chciałyby zacząć blogować, ale nie bardzo wiedzą od czego zacząć. Pomagamy na starcie. Dajemy wszystko co jest niezbędne, aby pisać. Oczekiwania mamy małe 🙂 Właściwie to chcielibyśmy tylko aby Bloger starał się pisać ciekawie i regularnie.
  Katarzyna

  odpowiedzieć

Dodaj komentarz