Programy partnerskie banków mają długą tradycje na polskim rynku głównie dlatego, że są to jedne z najlepiej opłacanych programów afiliacyjnych. Popyt na usługi finsnsowe jest dosyć wysoki, więc tort do podziału jest na tyle duży, że wielu afiliantów jest w stanie zarabiać pokaźne kwoty mimo sporej konkurencji. Po przystąpieniu do programów afiliacyjnych banków otrzymujesz dostęp do zarabiania przez polecanie miedzy innymi:

 • kredytów gotówkowych,
 • kredytów hipotecznych,
 • kredytów samochodowych,
 • kredytów konsolidacyjnych,
 • kart kredytowych,
 • lokat bankowych,
 • kont bankowych
 • innych produktach finansowych

Warto wiedzieć: za pośrednictwem programu partnerskiego konkretnego banku możemy polecać wyłącznie ofertę jednej konkretnej instytucji finansowej.  Dlatego w poniższym zestawieniu ująłem również sieci afiliacyjne, które w swojej ofercie zawierają opcję promowania nie jednego, a wielu produktów finansowych z oferty różnych banków. Aby zmaksymalizować swoje przychody warto rozważyć założenie konta we wszystkich, albo chociaż w kilku programach afiliacyjnych, ponieważ nigdy nie wiesz kiedy będziesz mieć okazję do promocji konkretnego produktu finansowego, a założenie konta i weryfikacja domeny czasem trwa dosyć długo.

Programy partnerskie banków

 


Program partnerski mBank

Program partnerski mbank Rok założenia: 2012

Próg wypłaty: 50zł

Rodzaje prowizji: CPS, CPL

Polecane produkty: konta bankowe, kredyty, lokaty, ubezpieczenia

Strona programu partnerskiego

Program partnerski Nest Bank

logo nest banku Rok założenia: 2017

Próg wypłaty: 50zł

Rodzaje prowizji: CPS

Polecane produkty: konta bankowe

Strona programu partnerskiego

 

Program partnerski Alior Bank

logo alior bank Rok założenia: 2017

Próg wypłaty: 50zł

Rodzaje prowizji: CPS

Polecane produkty: konta bankowe

Strona programu partnerskiego

 


Aktualizacja z 2018 roku:

Jak widzicie powyższa lista programów partnerskich banków stała się bardzo krótka. Wynika to z faktu że znaczna większość banków zrezygnowała z bezpośrednich programów afiliacyjnych, na rzecz finansowych sieci afiliacyjnych. Jeżeli chcecie polecać produkty finansowe, rekomenduje aby dołączyć do poniższych sieci, których znajdziecie programy partnerskie wieli produktów finansowych:

Dobrą praktyką jest zapisanie się do wszystkich powyższych sieci, ponieważ cześć produktów można promować na wyłączność tylko w konkretnej sieci. Sama rejestracja nie jest skomplikowana, ale czasem trwa dosyć długo ze względu na weryfikacje użytkownika przez zespół sieci. Warto więc wcześniej zapisać się, aby mieć od razu dostęp do kreacji gdy pojawi się nowy produkt.

Programy partnerskie finansowych sieci afiliacyjnych

Sieć afiliacyjna Money2Money

Money2Money (w skrócie M2M) to najstarsza z sieci afiliacyjnych, która skupia swoja działalność na produktach bankowych. M2m jest na rynku od 2004 roku i cieszy się bardzo dobrą opinią, chociaż moim zdaniem prowizje mogłyby być trochę wyższe 😉 W 2018 roku m2m połączył swoje siły z inną siecią afiliacyjną TotalMoney.

Dostępne bankowe programy partnerskie w m2m to głównie: Kredyty, konta bankowe, lokaty, karty płatnicze, leasing, inne produkty oszczędnościowe i inwestycyjne. Jeżeli chodzi o model rozliczeń to znajdziemy tam: CPS, CPL, CPA, oraz hybrydy: CPL + CPS, CPL + CPA, CPA + CPS

Warte odnotowania:

 • Money2Money posiada program afiliacyjny drugiego poziomu do poleceń kolejnych wydawców
 • Jeżeli osiągniesz dobre wyniki otrzymasz status “Wiarygodny partner”, dzięki czemu otrzymasz płatność za fakturę z ciągu kilku dni od jej wysłania.
 • M2M posiada bardzo dobre porównywarki które możesz zamieścić na własnej stronie internetowej. Przykład takiej porównywarki na: http://finansowe-centrum.pl/porownywarka-kredytow-gotowkowych/