100 zł za polecenie konta bankowego? Ale to się nie opłaca…

Dziś poruszę temat który wraca do mnie jak bumerang.

“To niemożliwe, że banki oferują tyle kasy, bo przecież to im się nie opłaca” – z takim oto zdaniem spotykam się, gdy opowiadam o programach partnerskich. Z jednej strony: trochę mnie to irytuje, ale z drugiej: rozumiem tych ludzi, bo sam tak kiedyś uważałem 🙂

Gdzie w takim razie leży prawda?

Po środku… Nie! Nie po środku 🙂 A to dlatego, że większość osób nigdy nie spróbowała, więc z góry zakładają że się nie da 🙂 Oczywiście uogólniam (bo zawsze znajdzie się jakiś wyjątek), ale siedzę w tym biznesie od ładnych paru lat i takie są moje doświadczenia.

Jak to działa?

Jak to się dzieje, że bankom opłaca się zaproponować prowizję w wysokości 50-100zł, za darmowe? Tutaj posłużę się poniższym filmem autorstwa Przemka Barana:

Jest tylko jeden sposób!

Są ludzie, którzy wierzą we wszystko co usłyszą w telewizji. Inni podważą nawet najbardziej racjonalny argument. Dlatego moim zdaniem jest tylko jeden pewny sposób, aby przekonać się czy “to” działa: przekonać się na własnym przykładzie!

Zrób to teraz!

Odłożyłeś coś kiedyś na później? Ja też, a później o tym zapomniałem 🙂

Jeżeli chcesz przekonać się na własnej skórze, jak proste (ale nie łatwe) jest zarabianie w programach partnerskich, postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

1) Zarejestruj się w programie partnerskim (takim który oferuje prowizję za założenie konta bankowego). Tutaj znajdziesz listę tych które rekomenduje: lista PP banków (konta tylko poszczególnych banków), lub tutaj: lista finansowych sieci afiliacyjnych (konta wszystkich banków)

2) Pobierz Twój link partnerski z panelu programu. (tak wygląda link partnerski w mbanku: http://www.mbank.net.pl/31859 ) Wklej link do przeglądarki, kliknij enter i wypełnij formularz zgłoszeniowy

3) Postępuj zgodnie z instrukcją po wypełnieniu formularza

 

Zrób to dla siebie!

Programy partnerskie to ogromne możliwości. Gdy nauczysz się jak założyć jedno konto, to z czasem zaczniesz dostrzegać nowe możliwości. Skąd to wiem? Też kiedyś założyłem pierwsze konto, aby się przekonać. Dziś pracuje w programach partnerskich “na pełny etat”

 

 

0
  Powiązane tematycznie

Dodaj komentarz